تماس بگیرید. (مشاوره رایگان)021-28421030

سوالات متداول

سوالاتی که ممکن است در زمان استفاده از سامانه برای شما پیش بیاید.

در زیر برخی از سوالات متداول سامانه، که سوالات بیشر کاربران می باشد را می توانید مشاهده کنید:

سوالات متداول کاربران نگار پیامک

آیا برای ارسال پیامک نیاز به نصب نرم افزار می باشد؟
خیر . برای استفاده از سامانه نگار پیامک نیازی به نصب نرم افزار نمی باشد و تنها با استفاده از یک مرورگر اینترنتی می توانید به سامانه خود دسترسی داشته باشید . شما می توانید از تمامی نسخه های بروز مرورگر های مختلف مانند : Firefox , chrome, Opera , Internet Explorer , safari و ... استفاده نمایید.
آیا سرعت دسترسی به اینترنت مهم میباشد؟
خیر . شما با هر سرعت اینترنتی اعم از dialup ، اینترنت سیم کارت و ADSL می توانید به راحتی از سامانه نگار پیامک استفاده نمایید.
سرعت ارسال پیامک ها و دریافت آن ها توسط مخاطبان به چه صورت است؟
سرعت ارسال پیامک در پنل اس ام اس بسته به شرایط (ترافیک خطوط و صف مخابرات) بین 30 تا 50 پیامک در هر ثانیه می باشد. (1800 تا 3000 پیامک در دقیقه) . سرعت دریافت پیامک ها به در دسترس بودن و وضعیت مخاطب در شبکه مخابراتی بستگی دارد .
تفاوت این سامانه با ارسال از طریق سیم کارت چیست؟
این سامانه به اپراتورهای ارسال پیامک انبوه با سرعت بالا متصل است وسرعت آن نسبت به سیم کارت بسیار بیشتر می باشد. همچنین قیمت پیامک ها در این روش به صرفه تر میباشد. بانک های شماره ای که از طرف شرکت در اختیار شما قرار می گیرد از دیگر برتری های سامانه نگار پیامک است.
آیا از اینترانت ملی می توان برای ورود به سامانه استفاده نمود؟
بله، به علت میزبانی سامانه در سرورهای داخل ایران سامانه نگار پیامک از طریق اینترانت ملی نیز قابل دسترس است.
اتصال به درگاه بانک با مشکل مواجه است؟
این مشکل به توجه به مشکلات مراجعات بالا به درگاه های بانکی و یا بروز رسانی های سرورهای بانک ها رخ می دهد و اغلب بعد از دقایقی بر طرف می گردد.
آیا می توان بدون خرید شماره اختصاصی پیامک ارسال کرد؟
بله، شما با استفاده از شماره های عمومی می توانید اقدام به ارسال پیامک کنید.
آیا دریافت پیامک نیز هزینه دارد؟
خیر، دریافت پیامک از سامانه نگار پیامک کاملا رایگان است.
آیا فعال سازی Delivery هزینه دارد؟
خیر، در سامانه نگار پیامک فعالسازی گزارش تحویل (Delivery) رایگان می باشد.
آیا امکان انتقال شماره ها از پنل شرکتی دیگر به پنل نگار پیامک وجود دارد؟
بله، این امکان با ارسال نامه به اپراتور و درخواست برای انتقال شماره ها به سامانه نگار پیامک میسر می باشد.
چرا پنل های شما به صورت سالیانه است ولی برخی شرکت ها به صورت مادام العمر یا دائمی ارائه می کنند؟
1. سامانه نگار پیامک بر خلاف بسیاری از سامانه های دیگر به صورت بومی توسط برنامه نویسان شرکت تولید شده و به صورت هفتگی به روز میشود، همچنین بخش های جدیدی به صورت رایگان به سامانه اضافه می گردند، بخشی از هزینه سالیانه صرف به روز رسانی و تولید بخش های جدید می گردد.
2. بخشی از این هزینه صرف ارتقاء سرور جهت ارائه خدمات بهتر خواهد شد چرا که با زیاد شدن کاربران و حجم پیامک های ارسالی سرور رفته رفته کند تر شده و نیاز به ارتقاء سخت افزاری و افزایش پهنای باند خواهند داشت.
3. ارائه پنل به صورت مادام العمر یا دائمی یا عناوینی مشابه برخلاف قرارداد مخابرات و صنف پیامک می باشد و هیچ شرکت معتبری از چنین روش هایی برای جذب مشتری استفاده نمی کند.
آیا در سامانه نگار پیامک فیلترینگ پیامک وجود دارد؟
خیر، سامانه نگار پیامک هیچ گونه فیلترینگی بر روی پیامک های ارسالی اعمال نخواهد کرد اما در صورت مشاهده پیامک نا متعارف پنل سریعا غیر فعال خواهد شد.
تفاوت شماره های عمومی و اختصاصی چیست؟
خطوط عمومی که اغلب شماره های رُند هستند جهت رفاه حال کاربران به صورت امانی در سامانه قرار داده شده است. از آنجایی که این خطوط به نام شرکت هستند، مسئولیت تمامی ارسال هایی که از این خطوط انجام می شود مستقیما برعهده نگار پیامک می باشد. تمامی پیامک های ارسالی کم تر از 5000 عدد از طریق این خطوط، قبل از ارسال توسط کارشناسان نگار پیامک بررسی شده و در صورت تایید ارسال می گردند.
اینجانب با توجه به اینکه پزشک هستم می خواهم پیامک های پزشکی ارسال کنم. برای انجام این کار چه اقدامی لازم است؟
کلیه پیامک های که در مورد حوزه پزشکی ، پیرا پزشکی و ... هستند ابتدا باید توسط سازمان نظام پزشکی تایید شوند. بدین منظور لازم است که پزشکان محترم با مراجعه به سازمان نظام پزشکی مجوز تبلیغات خود را دریافت نکنند و آن را برای ما ارسال نمایند.
آیا دوره تمدید خطوط سالیانه می باشد؟
بله، با توجه به قرار داد مخابرات می بایست هزینه ای به صورت سالیانه از کاربران بابت خطوط اخذ گردد اما در حال حاضر هزینه ای بابت خطوط از کاربران دریافت نمی گردد.
آیا تعداد پیامک های ارسالی در هر درخواست دارای محدودیت می باشد؟
خیر، این سامانه برای ارسال انبوه پیامک در نظر گرفته شده است و قابلیت ارسال میلیون ها پیامک در هر درخواست را دارد.
در ارسال منطقه ای برخی مناطق شهر تهران موجود نمی باشد، لطفا راهنمایی کنید؟
اگر دیتابیس ارسال منطقه ای (هدفمند) برای برخی مناطق یا محله های استان تهران موجود نیست می توانید از طریق ارسال به کد پستی عمل نمایید، کافیست تا 6 رقم منطقه خود را وارد کرده و به تعداد مورد نظر ارسال نمایید.
در صورتی که در ارسال منطقه ای امروز قصد ارسال به 10 هزار شماره از 30 هزار شماره ی یک شهر را داشته باشیم و 20 هزار شماره ی باقی مانده را در روز بعد بخواهیم ارسال نماییم، چه راهکاری را ارائه می کنید؟
لطفا راهنمایی بفرمایید. بله، این امکان در سامانه نگار پیامک وجود دارد. ارسال تفکیکی دقیقا به همین منظور ایجاد شده است. نوع ارسال را روی تفکیکی قرار دهید. شاخه مورد نظر را انتخاب کنید. در این مرحله از ردیف 1 به تعداد 10000 عدد را وارد نمایید. روز بعد همین روال را طی کنید فقط ردیف را روی 10000 قرار داده و تعداد را 20000 تنظیم کنید تا از ادامه ارسال روز گذشته ارسال شود.
در ارسال به کد پستی چطور میتوانم کد پستی منطقه مورد نظرم را پیداکنم؟
کافیست در قسمت نقشه کد پستی، شهر مورد نظر خود را انتخاب نمایید و سپس طبق نقشه اقدام به ارسال کدپستی مورد نظر خود نمایید.
پس از دریافت گزارش ارسال (Delivery) وضعیت بسیاری از ارسال ها "نرسیده به مخابرات" یا "ارسال نشده" هستند. مجددا ارسال انجام دادیم همین وضعیت ادامه داشت. لطفا توضیح بدهید
وضعیت "نرسیده به مخابرات" یعنی ما پیامک را برای اپراتور ارسال کرده ایم ولی از طرف اپراتور به مخابرات نرسیده است، مخاطبینی که وضعیت پیامک برای آنها همیشه به شکل مذکور است در لیست سیاه مخابراتی قرار دارند که در سوال بعدی به صورت کامل توضیح داده شده است.
هزینه پیامک های نرسیده به مخابرات به حساب کاربری شما بازگردانده میشود، در خطوط 3000 پیامک های نرسیده به مخابرت جزو ارسال نشده محسوب میشوند ولی درسایر خطوط پس از دریافت گزارش تحویل مشخص میگردد.
لیست سیاه مخابراتی چیست؟
مشترکان همراه اول و ایرانسل که درخواست عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی را کرده اند در این لیست قرار دارند. در خطوط 1000 و 2000 پس از ارسال پیامک به چنین مشترکینی نوع گزارش تحویل "نرسیده به مخابرات" و در خطوط 3000 گزارش مبنی بر "ارسال نشده" ارائه میگردد. برای رفع این مورد مشترک کافیست از خطوط همراه اول عدد 2 را به شماره 8999 ارسال نموده و برای خطوط ایرانسل عدد 1 را به 5005 ارسال فرمایید.
در صورت اینکه پیامک بیشتر از 2 بخش باشد وضعیت ارسال در اپراتورها به چه صورتی می شود؟
در کلیه اپراتورها هرچه تعداد بخش های یک پیامک بیشتر باشد احتمال رسیدن آن به گوشی کم خواهد شد و ممکن است دلیوری "رسیده به گوشی" را نیز دریافت اما پیامک به تلفن همراه مخاطبین نرسد. بدیهی است با این شرایط مسئولیت ارسال بر عهده ارسال کننده خواهد بود. در نظر داشته باشید پیامک های 1 بخشی و 2 بخشی بیشترین آمار گزارش تحویل را دارند.
در سامانه نگار پیامک هزینه پیامک های ناموفق در پیامک های تکی و گروهی چگونه عودت داده می شود؟
در خطوط 1000 : پس از دریافت گزارش به صورت اتوماتیک هزینه پیامک های نرسیده به مخابرات عودت داده می شود و گزارش ها به صورت هفتگی حذف می شوند، بنابراین قبل از گذشت یک هفته دانلود گزارش ها را دریافت نمایید.
در خطوط 3000 : گزارش گیری باید حداکثر تا مدت 24 ساعت انجام شود، در غیر اینصورت گزارش توسط اپراتور حذف می گردد.
در خطوط 2000 : چنانچه می خواهید هزینه پیامک های نرسیده در خطوط 2000 به صورت کامل به شما بازگردانده شود 48 ساعت پس از ارسال عمل گزارش گیری را انجام دهید، تا هزینه تمامی پیامک ها به جز رسیده به گوشی عودت داده شود.
آیا امکان ارسال پیامک به سایر کشورها وجود دارد؟
بله، امکان ارسال پیامک به سایر کشورها از طریق ارسال بین المللی امکان پذیر است. هزینه پیامک های بین المللی نیز در حدود 10 برابر هزینه پیامک فارسی عادی می باشد.
یک نرم افزار یا سایت دارم که می خواهم از طریق آن پیامک ارسال کنم. لطفا راهنمایی کنید
با استفاده از وب سرویس سامانه می توانید با دریافت مستندات و نمونه کدهای برنامه نویسی از طریق برنامه یا سایت خود پیامک ارسال کنند.
می خواهم پیامک های دریافتی در پنل را در دیتا بیس سایت خود ذخیره کنم. لطفا راهنمایی کنید
برای اینکار کافیست وارد بخش خدمات هوشمند شوید و از بخش مدیریت پاسخ از URL استفاده نمایید یا از مدیریت Remote Database که به طور مستقیم با پایگاه داده شما ارتباط برقرار می کند، استفاده کنید.

سوالات متداول نمایندگان نگار پیامک

نماینده نگار پیامک هستم چطور میتوانم سامانه را بر روی دامنه اختصاصی خودم داشته باشم، و برای خود لوگوی اختصاصی و متن کپی رایت و... تعیین کنم ؟
نمایندگان میتوانند با Domain اختصاصی (www.YourSite.com) یا SubDomain از سامانه نگار پیامک استفاده کنند. کافیست ابتدا یک دامنه از یک شرکت معتبر ثبت دامنه تهیه کنند سپس DNS های دامنه خود را روی DNS های شرکت تنظیم نمایند (Ns1.Payamakdns.com و Ns2.Payamakdns.com) و یا اگر زیر دامنه باشد آن را روی آیپی سرور 92.50.2.163 شرکت تنظیم نمایید تا کاربران شما از دامین اختصاصی شما وارد سامانه شوند. دقت نمایید برای زیر دامنه نباید روی آیپی Redirect شود بلکه باید در بخش DNS Server یک A Record اضافه گردد. نمایندگان محترم به صورت کلی نیازی به تهیه میزبانی وب ( Web Hosting ) نداشته و از طریق بخش لوگوها میتوانند اطلاعات کلی سامانه را در صفحه لاگین قرار دهند. چنانچه نماینده بخواهد در یک وب سایت جداگانه صفحه لاگین خود را قرار دهد نیاز به میزبانی مجزا خواهد داشت.
میخواهم از بانک درگاه فروشگاه اینترنتی بگیرم. لطفا راهنمایی نمایید!
برای فعال سازی درگاه پرداخت الکترونیک باید با شرکت "به پرداخت بانک ملت" تماس گرفته و درخواست فعالسازی درگاه پرداخت الکترونیک را انتخاب نمایید. در هنگام عقد قرارداد و دریافت درگاه باید آیپی بانکی ما را به بانک اعلام فرمایید. همچنین در صورتی که با بانک پارسیان قرارداد بسته اید باید به ایشان بفرمایید تا در گاه را روی PECCO24 تنظیم نمایند.
برای دریافت درگاه اینترنتی از بانک، نیاز دارم بدانم زبان برنامه نویسی سامانه چیست.
زبان برنامه نویسی سامانه نگار پیامک PHP است.
درصورتی که درگاه پرداخت الکترونیکی نداشته باشم ، کاربرانم چونه میتوانند شارژ کنند و سود آن چگونه محاسبه و پرداخت می گردد؟
در صورتی که درگاه بانکی نداشته باشید، کاربران شما می توانند از درگاه "شارژ سامانه پیام کوتاه" که در آن هیچ اسمی از شرکت رمز افزار نیست خرید خود را انجام دهند. همچنین سود حاصل از این خرید، بلافاصله به پنل شما اضافه می گردد و یک پیامک حاوی اطلاعات مربوط به میزان شارژ کاربر و همچنین میزان سود واریزی، به موبایل شما ارسال می گردد.
چطور میتوانم برای یکی از کاربرانم یک پیام خاص در صفحه ایشان قرار دهم؟
کافیست در بخش پشتیبانی و در قسمت ارسال تیکت به کاربران ، نام کاربری را انتخاب نمایید. سپس متن خود را در آنجا درج نمایید ( در این قسمت نیز میتوانید کدهای HTML نیز استفاده کنید ).
یک شماره را پرداخت کردم ولی هنوز در بخش شماره ها اضافه نشده است، لطفا پیگیری نمایید.
اگر به توضیحات بخش سفارش شماره دقت کرده باشید توضیح داده شده که پس از پرداخت شماره حداقل 24 ساعت زمان نیاز است تا شماره فعال شود، بنابراین لطفا صبر نمایید. در صورتی که شماره را در روز پنجشنبه پرداخت کرده اید این زمان بالتبع افزایش خواهد یافت و به روز شنبه عصر یا یکشنبه موکول می گردد.
شرایط فعال شدن دسترسی ارائه نماینده مشابه و ارتقا به نمایندگی ارشد چیست؟ آیا اینکار هزینه دارد؟
برای ارائه نماینده مشابه نماینده باید تعهدات زیر را بپذیر :
1. هزینه هر نماینده مشابه 100 هزار تومان می باشد.
2. نماینده موظف است تمامی کاربران نماینده خود را احراز هویت نماید.
3. مسئولیت کاربران زیرنماینده هم با خود نماینده اصلی می باشد.
4. نماینده موظف است کلیه کاربران زیر نماینده را نیز مانیتور و کنترل نماید.
5. ارسال مدارک کاربران از جمله کپی کارت ملی و کپی قبض یاسند موبایل از نماینده و کاربران نماینده از طریق بخش ارسال مدارک الزامی است.
6. نماینده تعهد می نماید که هرساله 100 هزار تومان بابت نماینده ایجاد کرده پرداخت نماید.
7. نمایندگان مشابه لوگو و دامنه اختصاصی داشته و بابت درج لوگو برای ایشان هزینه جداگانه دریافت نمی گردد.
• نمایندگان محترم میتوانند DNS های زیر را که هیچ اسمی از شرکت ما درآن وجود ندارد اعلام نمایند :
Ns1.boxpayamak.com
Ns2.boxpayamak.com
آیا سرویس ها و بخش های جدیدی که به سامانه اضافه می شود رایگان است؟
تمامی آپدیت هایی که در سامانه نگار پیامک صورت میگیرد رایگان می باشد و برای رفاه حال کاربران و نمایندگان است.
آیا امکان ثبت نام آنلاین برای کاربرانم وجود دارد ؟
بله. شما میتوانید از طریق پنل نمایندگی بخش ثبت نام آنلاین، این بخش را به صورت رایگان فعال نمایید. پس از ثبت دامنه خود و تعیین قیمت های بسته های آنلاین آدرس ثبت نام آنلاین شما www.YourSite.com/؟section=main::new_user&tab=true می باشد.
منظور از قیمت گذاری برای نمایندگان و کاربران چیست. لطفا توضیح دهید.
شما در ابتدای شروع کار خود یک قیمت پایه برای کابران و نمایندگان با توجه به تعرفه خود ایجاد می نمایید. ازین پس کاربران شما نسبت به این تعرفه پنل خود را شارژ می نمایند و همچنین شما می توانید تعرفه را با احتساب تخفیف ویژه برای کاربران خود ثابت نمایید. به مثال زیر توجه کنید :
فرض کنید شما قیمت را برای نمایندگان خود در قسمت قیمت گذاری 90 انتخاب کرده اید، حال اگر تخفیفی به نماینده خود ندهید نماینده پس از شارژ به میزان جدول تعیین شده از طرف ما تخفیف دریافت میکند و ما به تفاوت آن به سامانه شما اضافه خواهد شد ولی اگر برای نماینده خود تخفیفی در نظر بگیرید، آنوقت دیگر تعرفه او ثابت شده است و طبق تخفیف که شما در نظر گرفته اید تخفیف دریافت میکند و بازهم ما به تفاوت آن به حساب شما پس از پرداخت واریز خواهد شد.
آیا برای ساخت کاربر باید هزینه ای پرداخت کنم؟ و اینکه آیا به تعداد خاصی محدود می شود؟
شما داخل سامانه پیامک شرکت نگار پیامک می توانید به صورت رایگان به تعداد نامحدود، کاربر ایجاد کنید. تعداد نمایندگان نیز نامحدود است ولی شامل هزینه می باشد.
در سامانه شما چندین بسته وجود دارد، آیا امکان تعیین سطح دسترسی در هر بسته وجود دارد؟ و اینکه بسته کاربری را میتوان تغییر داد؟
خیر، تمامی سطح دسترسی های این سامانه با توجه به مشورت کارشناسان و نمایندگان تعیین شده است و امکان تغییر سطح دسترسی وجود ندارد. برای تغییر بسته هر کاربر و یا تبدیل آن به نماینده کافیست در بخش ویرایش آن، کاربر اقدام به تغییر بسته نماید. در ضمن به این نکته توجه داشته باشید که امکان تغییر بسته به سطوح پایین تر وجود ندارد.
من هم می توانم به نماینده ام امکان ارائه نمایندگی بدهم؟ هزینه آن به چه صورت خواهد بود؟
بله. شما در قسمت ویرایش اطلاعات نماینده می توانید قدرت ساخت مدیر را به نماینده بدهید. فقط در نظر داشته باشید که بابت ساخت نماینده توسط نماینده شما می بایست مبلغ 100 هزار تومان به نگار پیامک پرداخت نمایید. نماینده شما نیز امکان درج لوگو و دامنه اختصاصی را دارا می باشد.
اگر من درگاه پرداخت الکترونیکی نداشته باشم، کاربرانم از طریق درگاه شما می توانند پرداخت کنند؟ کاربران نماینده ام چطور؟
در سامانه شرکت نگار پیامک، هر سطحی از کاربران و نمایندگان می توانند از درگاه ما که هیچ اسم و رسمی از ما در آن وجود ندارد استفاده کنند و سود نماینده مستقیم ما برای او واریز خواهد شد. برای اینکه نماینده شما نیز از درگاه ما استفاده نماید ، کافیست از طریق پشتیبانی اطلاع دهید تا این امکان برایش فراهم گردد و ازین پس کاربران وی نیز از طریق درگاه ما اقدام به پرداخت نمایند و پس از پرداخت کاربران او نیز سود شما و نماینده شما واریز خواهد شد.
آیا برای نمایندگی با ما قراردادی بین ما و شما بسته خواهد شد؟ ما نیز موظف به بستن قرارداد با نمایندگانمان می باشیم؟
نگار پیامک بابت هر نمایندگی که واگذار می نماید قراردادی را با نمایندگانش تنظیم می کند. این امر به منزله قبول شرایطی خاص توسط نماینده می باشد تا در صورت تخلف کاربر نماینده پاسخگو باشد و نه شرکت. این قرارداد نیز به نفع نمایندگان می باشد چرا که باعث می شود خودشان نیز در ارتباط با کاربرانشان محکم تر رفتار کنند و همواره جلوی اتفاقات احتمالی را بگیرند. ما پیشنهاد می کنیم که نمایندگان ما نیز قراردادی را شبیه به قرار داد خودشان با نمایندگانشان ببندند تا آنها نیز مانند خودشان با کاربرانشان رفتار کنند.
من درگاه الکترونیکی ندارم هنگام ثبت نام آنلاین مبلغ چگونه به من پرداخت می گردد؟ واینکه چگونه می توانم در مبلغ ثبت نام تخفیف دهم؟
اگر شما درگاه الکترونیکی نداشته باشید مبلغی که بابت پنل مشخص نموده اید پس از پرداخت عینا به سامانه شما شارژ خواهد شد و اگر میخواهید مبلغ را خودتان دریافت نمایید می بایست از درگاه الکترونیکی خودتان استفاده نمایید. در ارتباط با تخفیف مبلغ اولیه کافیست در قسمت مدیریت و ثبت نام های آنلاین مبلغ تعیین شده را به مبلغ دلخواه خودتان تغییر دهید.
میخواهم اعتبار کاربرم را تغییر دهم، چه کاری باید انجام دهم؟
کافیست در بخش مدیریت کاربر، هر کاربری که میخواهید اعتبارش را کم یا زیاد کنید در باکسی که در کنار نامش قرار دارد تیک بزنید و انتقال موجودی را کلیک نمایید. در آنجا می توانید اعتبار کاربران را مدیریت نمایید.
کاربران و نمایندگان من نمی توانند خط خریداری کنند، لطفا دلیل را توضیح دهید.
در حال حاضر در این سیستم فقط نمایندگان و کاربران مستقیم ما امکان خرید خط را دارا می باشند.در آینده این امکان نیز برای نمایندگان فعال خواهد شد که با قیمت گذاری روی خطوط بتوانند به کاربران خود خط بفروشند. در حال حاضر برای خرید خط می بایست از طریق تیکت با نمایندگان ارتباط برقرار کنند و خطوط خود را استعلام بگیرند.
تیکت های پشتیبانی کاربرانم را چگونه می توانم پاسخ دهم؟
زمانی که کاربر شما درخواست پشتیبانی می دهند در پنل کناری شما در بخش مربوطه، یک سوال ایجاد خواهد شد که میتوانید با کلیک بر روی لینک، آن را پاسخ دهید.
کاربران من مدارک خود را ارسال نموده اند، چگونه می توانم مدارک کاربران را تایید نمایم؟
زمانیکه کاربران شما مدارکشان را ارسال می کنند، ابتدا این مدارک توسط کارشناسان نگار پیامک تایید خواهند شد و شما باید منتظر دریافت تاییدیه بمانید. لطفا از درخواست های مکرر با عنوان تایید مدارک خودداری نمایید. تمامی مدارک حداکثر تا 1 ساعت و آن هم بسته به تعداد مدارک ارسالی، تایید خواهند شد.
بنده قصد دارم یکی از کاربرانم را حذف نمایم ولی سامانه اجازه حذف کاربر را نمیدهد. لطفا راهنمایی کنید.
در صورتی که کاربر شما تراکنش مالی ( هرگونه شارژ ) یا ارسال و دریافت پیامک داشته باشد امکان حذف آن به دلیل مسائل امنیتی وجود ندارد. شما میتوانید کاربر را غیر فعال کرده یا ایشان را به عنوان شخص دیگری ویرایش نمایید.
نماد اعتماد الکترونیک دریافت نموده ام، چگونه باید آن را داخل سایت قرار دهم؟
نمایندگان پس از تهیه E Namad که همان نماد اعتماد الکترونیک است، می بایست یک وب سایت طراحی نمایند و نماد را در آن قرار دهند، در صفحه لاگین جایی برای E Namad وجود ندارد.
بخش همکاران چیست و چه کاربردی دارد؟
ممکن است شرکتی که شما در آن خدمات پیامک ارائه می کنید چندین کارمند داشته باشد که هر یک وظیفه ای را برعهده دارند. به عنوان مثال واحد مالی ، واحد فنی ، واحد فروش وغیره. دقت بفرمایید هر کاری که همکاران شما در سامانه انجام میدهند از نظر ما توسط شما انجام شده است بنابراین در ایجاد همکاران و سطوح دسترسی ایشان به بخش های مختلف سامانه دقت بفرمایید.
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-66429925(30 خط داخلی)